Hafta İçi / Hafta Sonu08:00 - 19:00
AdresŞekerhane, Hacet Cd. No:43, Alanya/Antalya

Tuncay Sarmaz ve Alanya Uzmanlar Polikliniği

Diş Merkezimiz sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına büyük önem vermekte, alanında sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Modern ve konforlu tasarımımız ve güler yüzlü personelimizle kendinizi güvende hissetmemeniz için hiçbir neden yoktur. Konforlu, ferah, sıcak ve nezih salonumuzda içeceğinizi yudumlarken stres ve yorgunluğunuzu atacaksınız

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, uzman kadrosu ve ileri teknolojiyi birleştirerek hizmetlerini koşulsuz hasta memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hastalarımızın her birini güvenli bir şekilde tedavi etmeyi hedefliyoruz.

https://drtuncaysarmaz.com/wp-content/uploads/2021/07/tuncaysarmaz.jpg
Genel Diş Hekimliği
Ağız ve Diş rahatsızlıklarını ve bozukluklarını teşhis ediyor önlüyor ve tedavi ediyoruz.
Implants
Bir diş implantı eksik bir dişin yerini alır ve bir diş kökü gibi kemiğe gömülür.
Diş Ameliyatı
Diş ve yüz estetiğini olumsuz yönde etkileyen durumlarda, ortodontik ameliyat yöntemleri.
Hollywood Smile
Sizin için özel tasarlanan bu gülüş tasarımı sağlık ve estetiği birleştirerek yepyeni bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor.
Invisalign
Şeffaf plaklar, Portatif Şeffaf diş plakları
Diş Beyazlatma
Dişlerde meydana gelen renklenmeleri diş beyazlatma (bleaching) işlemi ile giderilebilir ve daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.
Pededonti
Pedodonti; çocukların süt dişlenmesi ile başlayıp, karışık dişlenme sonuna kadar devam eden koruyucu ve tedavi edici işlemleri kapsar.
Zirkonyum Kaplama
Lamina ve Zirkonyum Kaplamalar · Zirkonyum Porselen Esaslı Kron ve Köprü Uygulamaları · Bu sistemde metal yerine yapı malzemesi olarak zirkonyum kullanılır.

Diş Merkezimiz sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına büyük önem vermekte, alanında sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Sertifikalar
https://drtuncaysarmaz.com/wp-content/uploads/2020/01/footer-awards.png
Sosyal Medya

Bu sosyal bağlantılarda Dental Experts’i ziyaret edin.

Copyright 2020 Alanya Ortodonti. All rights reserved.

Copyright 2020 Tuncay SARMAZ. All rights reserved.